Sıkca Sorulan Sorular

  • Servis Konum ve Uyarı sistemi, Firmaların, okul yetkililerinin ve ebeveynlerin okul servislerinin nerede olduğunu ve gecmiş tüm etkinliklerinde birlikte raporlamalarına yardımcı olan android, ios ve web uygulamasının bir entegre edilmiş çok gelişmiş bir sistemdir.

  • Servis Konum takip ve Uyarı sistemi, okul servislerinde seyahat eden çocuklar için güvenlik ve güvenlik önlemleri olarak hizmet eder. Yetkililer Servis yolculuklarında çocukların servisteki etkinliklerini takip edebiilir. Sürücülerin ve firmaların hesap verebilirliğini artırır. Servis işlemlerini ve ilgili süreçleri otomatikleştirir.

  • Veliler veya Personeller, gerçek zamanlı bilgilerle çocuklarının okul servilerindeki okula gidiş gelişleri kontrolü altındadır. Uyarı sistemi ile, çocuklarının Servis bekleme süresini azaltır. Firmaların yada işletme personelinin herhangi bir ihlalini okul yetkililerine bildirebilirler. Bu, personelin yada sürücünün hesap verebilirliğini artırır ve okullara güvenilirlik kazandırır.

  • Evet. Okul servisi sürücü uygulamasıyla servisi başlatan servis sürücüsü yada hostesi ile lokasyon bilgisi sisteme aktarılmaya başlar, Veliler yada personel okul servisi ve etkinliklerini takip etmeleri için kullanıcı dostu bir mobil uygulamaya sahiptir. Örneğin, ebeveynler olarak, Servis öğrencileri almaya başladığında, durağa yaklaştığında, çocuğu alıp indirdiğinde vb. Uyarılar alırsınız. Bunu ücretsiz indireceğiniz uygulama üzerinden yapabilirsiniz. servis firmasından yada okuldan uygulamalarımızı kullanmalarını talep edebilirsiniz.

  • Sistem tam otomasyona sahiptir. Android yada İOS marketten uygulama indirilip direk kullanılmaya başlanır. sisteme dahil olan firma yada okulların eklediği öğrenci velilerinin ve sürücünün telefonuna otomatik üretilmiş şifre gelir. isterse şifremi bilmiyorumla telefon numarası ile yeni şifre alır ve sisteme giriş yapar. sisteme giriş yapan sürücü kendine atanan görev ve servileri listeler üzerine tıkladığında o göreve ait rota cizilir. tam otomasyonla sistem çalışmaya başlar. uygulamayı arka plana alarakta çalışır eğer telefonunu kullanmak istemiyorsa sürücü herhangi kullanmadığı telefon yada tablete uygulamayı indirir telefonundan internet paylasımı yapar bu sekildede kullanabilir. çok küçük veri ve internet tüketimine sahiptir. aynı zamanda veliler yada personelde Personel Veli uygulamasını indirir sisteme dahil edilen tüm öğrencilerini listeler. listelenen öğrencilerin üzerine tıkladığında ona ait servis bilgileri konumları raporları tüm bilgileri ekranda takip eder uygulama üzerinden bildirim almak isteyip istemediğini işaretler. ve bildirimleri almaya başlar. uygulama kapalı olsada bildirimleri alır çok basit bir kullanıcı arayüzü vardır. kullanmak için hemen indirebilirsiniz.

  • 1997 Yılında başladığımız Servis taşımacılık sektöründe aktif olarak rol almaktayız. Samsun ve Ordu bölgesinde Taşımalı Eğitim öğrencileri ve Özel servis taşımacılığı yapmaktayız. ayrıca yazılım birimimizle servis taşımacılık sektörünün işlerini kolaylaştıracak teknolojiler geliştirmeye devam etmekteyiz. uzun ARGE sonucu böyle bir uygulama yapma gereği duyuldu tüm testleri başarıyla elde ettikten sonra sizlerin kullanımına sunulmaktadır. detaylar için bizimle iletişime geçiniz.