Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Okul ve Firmalar için Gelişmiş Mobil ve Web Arayüzü

Servis Konum, Dünyanın en gelişmiş yazılım teknolojileriyle donatılmış, Yerli ve Güçlü bir ekibin geliştirdiği, Veli, Personel, Okul, Şoför ve Firmaların birbirleriyle güvenli iletişim kurmalarını sağlayacak, servis faaliyetlerindeki olumsuzlukların azaltılmasına yardımcı olacak uygulamalar bütünüdür.

  • GPS Cihazları entegre edilebilir esnek sistem
  • Hızlı ve Kolay Veri girişi.
  • Çok gelişmiş ve Esnek Servise öğrenci dağıtım sistemi.
  • Öğrencilerinizin yada personelinizin ne zaman nerede nasıl yolculuk yaptığını anlık konum takibi ve sonrasında gelişmiş raporlama sistemleri

Okullar Servisin Öğrenciyi ne zaman hangi saatte aldığı yada almadığını tespit edebilir. bunu raporlayabilir. aynı zamanda Firmalar Bünyesinde Çalışan servisleri anlık takip edebilir. ve gelişmiş raporlarını alabilir. Veli ise Servisin ne zaman geleceğini cocuğunu ne zaman alacağını hangi hızda gittiğini ve daha okuldan ayrılıp ayrılmadığına kadar tüm aksiyonları anlık takip edebilir, faaliyet uyarıları alabilir hizmet aldığı günlerdeki raporları alabilirler.

Arac Sürücü Uygulaması

Arac sürücü uygulaması ile Sürücü yada hostes telefon yada herhangi bir tabletten giriş yapar. giriş yaptığı anda üzerine atanan servis ve işler listelenir. sıradaki işlerin üzerine tıklayarak servisi başlatır. o işe yada servise atanan tüm yolcu öğrenci personellere bildirim gider ve servisin başladığını ve anlık konumunu görebilirler. sürücü iş kalemine yada öğrencinin konumuna yaklaştığında ilgili bireye bildirim gider. üstelik bunu yaparken hersey otomasyona bağlı olarak kendiliğinden gerçekleşir. iş kalemi aksam servisi ise araca binip binmediğini yoklama ile sisteme kaydebilir. üstelik öğrenciler servisi kullanmayacağı gün işaretler ve servis artık o güzergaha uğramaz

Sürücü uygulaması tüm işlemleri en iyi teknolojilerle donatılmış Native uygulama ile en az işlemci en az pil en az internet kullanımı noktasında tüm testlerden en iyi şekilde geçmiştir.

  • Sürücü Uygualamasını İndirip herhangi bir işlem yapmadan direk olarak kullanabilirsiniz
  • Okul servisi veya Personel servisi atanan rota optimizasyonlarına göre en az yakıtla işlerini tamamlar

Veli ve Perosonel Uygulaması

Veli ve Personel uygulaması, servisinizle ilgili tüm operasyonları takip etmenizi sağlar. Öğrencilerin indi-bindi yerine göre servisin yaklaştığı bilgisini alabilecekleri bir uyarı sistemiyle, zamansız servis beklemelerini önler. Bu özellik, farklı okullara giden öğrencilerinizi de dahil ederek, sadece sizin öğrencilerinizi listeleyerek çalışır.

  • Farklı okullara giden öğrencileriniz olsa bile sistem sadece sizin öğrencilerinizi listeler
  • Servis takibini canlı olarak anlık takip edebilirsiniz. ayrıca hızı vb bilgilerini görebilirsiniz.
  • Herhangi ek cihaz kurmanıza gerek kalmadan uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.

Servis konum uygulaması, öğrenci veya personel taşımacılığının belli standart ve kalitede yönetilmesini sağlar. Bu sayede servisler ne bekletilir ne de beklenir. Öğrenci ve personellerin taşımacılık deneyimlerini iyileştirmek için tasarlanmış olan bu uygulama, etkili ve güvenilir bir şekilde servislerin yönetilmesine yardımcı olur.

Yolcu Uygulaması

Yolcu uygulaması ile servis yada minibüslerden en uygun teklifle işlerinizi görmenizi bir yerden bir yere seyahat etmenizde yardımcı olacak bir uygulamadır.

Yolcu uygulaması ile üyelik girişi yaptığınızda sizi bir buton karsılayacaktır. servis var mı? bu butona tıkladığınızda konumunuzu sizin izniniz le sisteme kaydeder ve sisteme entegre olmuş size yakın firma ve serviscilerden teklif alırsınız. en uygun ve size en cazip gelen teklifi kabul edersiniz. sistem isim ve kişiler bilgilerinizi paylaşmaz ancak işi kabul ettiğinizde görür

  • Uygun maliyetle yolculuk yapmaknızı sağlar
  • Servis firmaları için iş olanağı sağlar
  • Uygulama tüm otomasyonları içinde kendisi halleden kullanıcı dostu arayüze sahiptir.
Okul Servisi.com.tr ziyaret edin

Servis Konum Nedir?

Servis Konum 1997 yılından bu yana Servis Taşımacılık Sektöründe olan firmamızın Yazılım Birimi tarafından geliştirilmiş Servislerin konumlarını Okul Firma ve Veliler ile paylasımını ve işleyişi kolaylaştıran teknolojiler bütünüdür. sektöre katkı sağlamak adına hiç bir ücret ödemeden kurulum sağlanır. Sektörün en iyi uygulaması geliştirilmeye devam etmektedir.

Ücretsiz Başla

Ücretsiz Başla

Hiç bir ücret ödemeden Tablet yada Telefonuna Uygulamayı indirerek Başlayabilirsiniz.

İl İlçe Sınırlaması yok

Uygulama Çok küçük miktarda internet kullanımıyla işlemini dünyanın her yerinden yapabilir

Son Teknoloji

Uygulamada Native, .Net Core PostgreSql MongoDB gibi Dünyanın en iyi Yazılım teknolojileri kullanılmaktadır

Sizin Uygulamanız

Uygulama Her bir yerden bağımsız apilerle sizin miş gibi kullanım imkanı sunar. ve sürekli geliştirilmektedir

Kayıtlı Firma

Tecrube Yıl

Toplam Öğrenci

Toplam Personel

Servis Konum Otomasyon Sistemi

Servis Konum takip sistemi ile Sürücülere atanan arac ve servisler ile ekranında ilgili servisi başlatır ve servise ait Öğrenci yada Personel konumları harita ile listelenir. artık yapmanız gereken aracı sürmektedir. tüm otomasyonları uygulama kendisi yapar

Yakınlaştı Geldi, Ayrıldı

Sistem Atanan ebeveylerin konumlarına göre otomatikleştirilmiş sistem sayesinde tüm etkinlikleri kaydeder. ve uyarılar göderir

Raporlama

Okul Yönetimi, Firmalar yada Veliler öğrencilerin gecmişe dönük saat kacta öğrencinin aldığını okula kaçta vardığını raporlayabilir

Servis Devamsızlık

Servisi Kullanmayacak olan Öğrenci için veli Uygulama üzerinden Çcoğunun Akşam yada Sabah servisini kullanmayacağını işaretleyebilir.

Gps cihazı Uyumlu

Aracınızda Gps cihazı mevcutsa sistem üzerine entegre edebilirsiniz.Kullandığınız firma sistemimize uyumlu değilse teknik ekibimiz uyumlu hale getirebilmektedir.

Gelişmiş Ayar

Velilerin bildirimleri ne zaman alacğığını veli yada personel anında açıp kapayabilir. Bunun yanında firmalar kendi SMS başlıklarıyla bildirim gider

Aylık Ödeme Kontrolu

Veliler eğer ücretli servis kullanıyorlarsa servis ücretlerini uygulama üzerinden borç bilgilerini takip edebilirler. bu karşılıklı mutabakara bağlıdır.

Sıkca Sorulan Sorular

  • Servis Konum ve Uyarı sistemi, Firmaların, okul yetkililerinin ve ebeveynlerin okul servislerinin nerede olduğunu ve gecmiş tüm etkinliklerinde birlikte raporlamalarına yardımcı olan android, ios ve web uygulamasının bir entegre edilmiş çok gelişmiş bir sistemdir.

  • Servis Konum takip ve Uyarı sistemi, okul servislerinde seyahat eden çocuklar için güvenlik ve güvenlik önlemleri olarak hizmet eder. Yetkililer Servis yolculuklarında çocukların servisteki etkinliklerini takip edebiilir. Sürücülerin ve firmaların hesap verebilirliğini artırır. Servis işlemlerini ve ilgili süreçleri otomatikleştirir.

  • Veliler veya Personeller, gerçek zamanlı bilgilerle çocuklarının okul servilerindeki okula gidiş gelişleri kontrolü altındadır. Uyarı sistemi ile, çocuklarının Servis bekleme süresini azaltır. Firmaların yada işletme personelinin herhangi bir ihlalini okul yetkililerine bildirebilirler. Bu, personelin yada sürücünün hesap verebilirliğini artırır ve okullara güvenilirlik kazandırır.

  • Evet. Okul servisi sürücü uygulamasıyla servisi başlatan servis sürücüsü yada hostesi ile lokasyon bilgisi sisteme aktarılmaya başlar, Veliler yada personel okul servisi ve etkinliklerini takip etmeleri için kullanıcı dostu bir mobil uygulamaya sahiptir. Örneğin, ebeveynler olarak, Servis öğrencileri almaya başladığında, durağa yaklaştığında, çocuğu alıp indirdiğinde vb. Uyarılar alırsınız. Bunu ücretsiz indireceğiniz uygulama üzerinden yapabilirsiniz. servis firmasından yada okuldan uygulamalarımızı kullanmalarını talep edebilirsiniz.

  • Sistem tam otomasyona sahiptir. Android yada İOS marketten uygulama indirilip direk kullanılmaya başlanır. sisteme dahil olan firma yada okulların eklediği öğrenci velilerinin ve sürücünün telefonuna otomatik üretilmiş şifre gelir. isterse şifremi bilmiyorumla telefon numarası ile yeni şifre alır ve sisteme giriş yapar. sisteme giriş yapan sürücü kendine atanan görev ve servileri listeler üzerine tıkladığında o göreve ait rota cizilir. tam otomasyonla sistem çalışmaya başlar. uygulamayı arka plana alarakta çalışır eğer telefonunu kullanmak istemiyorsa sürücü herhangi kullanmadığı telefon yada tablete uygulamayı indirir telefonundan internet paylasımı yapar bu sekildede kullanabilir. çok küçük veri ve internet tüketimine sahiptir. aynı zamanda veliler yada personelde Personel Veli uygulamasını indirir sisteme dahil edilen tüm öğrencilerini listeler. listelenen öğrencilerin üzerine tıkladığında ona ait servis bilgileri konumları raporları tüm bilgileri ekranda takip eder uygulama üzerinden bildirim almak isteyip istemediğini işaretler. ve bildirimleri almaya başlar. uygulama kapalı olsada bildirimleri alır çok basit bir kullanıcı arayüzü vardır. kullanmak için hemen indirebilirsiniz.

  • 1997 Yılında başladığımız Servis taşımacılık sektöründe aktif olarak rol almaktayız. Samsun ve Ordu bölgesinde Taşımalı Eğitim öğrencileri ve Özel servis taşımacılığı yapmaktayız. ayrıca yazılım birimimizle servis taşımacılık sektörünün işlerini kolaylaştıracak teknolojiler geliştirmeye devam etmekteyiz. uzun ARGE sonucu böyle bir uygulama yapma gereği duyuldu tüm testleri başarıyla elde ettikten sonra sizlerin kullanımına sunulmaktadır. detaylar için bizimle iletişime geçiniz.